Duchowy StrażnikWilliam ma unikalną możliwość zobaczenia i napełniania energii własnego ciała i umysłu wspaniałą energią. Kiedy jego zadanie doprowadza go do Japonii, aby znaleźć strażnika, który ukradł mu najlepszą energię, będzie miał okazję znaleźć innych i zebrać więcej strażników w jego przygodzie.

Osoby zmarłe rezonują z niższą wibracją niż aniołowie i przewodnicy - niemal tak, jakby były bliższe aspektowi ludzkiemu / emocjonalnemu niż inne nie-fizyczne istoty, o których już niejednokrotnie mówiłem. Niektórzy ludzie są naturalnie dobrzy w podnoszeniu ducha na tym poziomie - a ci ludzie są raczej tymi, którzy są w zgodzie z emocjonalnym aspektem życia.

Zanim wezwiesz swoich przewodników duchowych i aniołów, przystosuj swoje środowisko oraz wygodnie usiądź na najlepszym dla siebie posłaniu oraz zrelaksuj się. Miej szklankę wody w zasięgu ręki. Zmniejsz oświetlenie i zasłoń zasłony. Możesz również zapalić lekkie kadzidło i/lub świece. Umieść w przestrzeni wokół siebie wszelkie kryształy, przedmioty sakralne lub obrazy, które są dla Ciebie znaczące. Wyłącz dźwięk dzwonka w telefonie i upewnij się, że nikt nie będzie Ci przeszkadzał przez dłuższy czas, w jakim masz zamiar ćwiczyć. Załóż wygodne ubrania, biżuterię oraz zdejmij buty.

Celem tego jest to, że opiekunowie oraz aniołowie są zazwyczaj w ukryciu "odpowiedzialności”. Zanim wkroczysz do świata duchowego i pokażą ci się, sprawdź listę typowych cech, które znajdziesz wśród aniołów. Możesz wówczas zobaczyć, czy to rezonuje z Tobą.

Psycholog Oliver James uważa, że ​​istnieją inne powody, dla których będziemy guru. "Człowiek zawsze kładł wiarę w postać autorytetu, aby pomóc im wypracować, co robi. Generalnie wszyscy chcemy pewności. Ale w ciągu ostatnich 50 lat przeniesiono nas z społeczeństwa kolektywistycznego do społeczeństwa indywidualistycznego. Nasza tożsamość nie jest już na szczęście określona na podstawie pozycji rodzinnej czy roli społecznej.

Komentarze