Jaka jest różnica pomiędzy aniołem stróżem a przewodnikiem duchowym?Czytanie jako dialektyczna wymiana zdań, wymaga wyższej inteligencji mówiącej nam przez nasze doświadczenie czytania materiału oświetlającego. Materiał rozszerza naszą świadomość, pozwalając zrozumieć elementy i istoty, których wcześniej nie rozumieliśmy. Ta forma dialektyki obejmuje materiał działający na naszą świadomość, aby wytworzyć nowe znaczenia i nową świadomość. Nasza świadomość współdziała z materiałem, aby osiągnąć nowe koncepcje. Nowe zrozumienie jest wspólnym tworzeniem wcześniej nieznanej rzeczywistości - znaczeń w obrębie materiału - i zdolności, jaką zdobyliśmy wcześniej w osiąganiu głębszego zrozumienia.

Moja żona jest znów w ciąży i razem jesteśmy bardzo szczęśliwi. Ale jednocześnie się obawiamy.  Kiedy ostatnio byliśmy na ultrasonografie, powiedzieli, że mojemu dziecku nie bije serduszko a lekarz nie widział płodu na swoim urządzeniu. Byliśmy pełni wiary, więc prosiłem aniołów stróżów i archaniołów, aby chronić nasze dziecko i uczynić je zdrowym i silnym. Teraz muszę czekać ponad 2 tygodnie na ponowny skan brzucha mojej żony, aby dowiedzieć się, czy moje dziecko będzie zdrowe. Czasami naprawdę ciężko jest na coś czekać. Zwłaszcza, że nie wiadomo jak cała sprawa się dalej potoczy. Bądźmy jednak dobrej myśli i zaufajmy aniołom.

Aby zrozumieć przejawy przejaśnienia, szczególnie we wczesnych początkach, szczególnie ważne jest, aby pamiętać, że dusza mogła już zacząć żyć w nadprzyrodzonym świecie, zanim zdoła sformułować sobie jakąkolwiek wiedzę godną nazwy. Aniołowie pojawiają się w bardzo subtelny sposób, tak często, ponieważ oczekują, że coś okaże się niemal namacalne a ludzie nie patrzą na wrażliwe wyobrażenia, które flirtują i w żaden sposób nie uznają ich za takie. W takim przypadku wrażenia zapadają w zapomnienie prawie tak szybko, jak się pojawiają. Wkradają się do pola świadomości tak lekko pozostają niezauważeni, jak małe chmury na horyzoncie duszy.

Komentarze